Katram ādas tipam ir nepieciešama savādāka sagatavošana.
Šajā video mēs dalīsimies ar praktiskiem padomiem, kā sagatavot uzacis laminēšanai atbilstoši ādas tipam – sausai, taukainai vai jutīgai.
Uzziniet, kā pielāgot laminēšanas procesu, lai iegūtu izcilus rezultātus visiem!

Izmantotie produkti: Esthetique Attīrošās putas uzacīm un skropstām, Vienreizējās skropstu tušas nūjiņas "Didier Lab" Esthétique 

Izceliet savu dabisko skaistumu ar uzacu laminēšanu! Šajā video mēs rādīsim visus soļus, kā veikt uzacu laminēšanu, lai iegūtu pievilcīgas un definētas uzacis. Uzziniet par tehniku, produktiem un padomiem, kas palīdzēs jums iegūt ilgnoturīgas un iespaidīgas uzacis. Vai vēlaties piešķirt savām uzacīm dimensiju un uzlabot savas sejas izteiksmīgumu?

Izmantotie produkti: "Didier Lab" Esthetique Uzacu Laminācijas komplekts

Šajā video mēs dalīsimies ar būtiskiem pamatiem un tehnikām, kā skicēt ideālu uzacu formu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārveidot esošās uzacas vai iemācīties skicēšanas mākslu no nulles, šis video jums dos praktiskas zināšanas. Iegūstiet sev vispiemērotāko un izteiksmīgāko uzacu formu!

Izmantotie produkti: "Didier Lab" Esthetique Pro Master Ota 02

Uzacu krāsošana var mainīt jūsu sejas izteiksmi un padarīt jūsu acis vēl izteiksmīgākas. Šajā video mēs dalīsimies ar praktiskiem padomiem un tehnikām, kā pareizi krāsot uzacis, lai sasniegtu dabisku un skaistu izskatu.

Izmantotie produkti: "Didier Lab" Esthetique Skopstu Un Uzacu tonētājs

Pēc uzacu laminēšanas gūstiet maksimālu labumu no savām biezajām uzacīm! Šajā video mēs dalīsimies ar svarīgiem padomiem un rūpēm, kā pareizi aprūpēt uzacis pēc laminēšanas procedūras. Uzziniet, kā panākt ilglaicīgus rezultātus, saglabājot uzacu skaistumu un veselību!

Izmantotie produkti: "Didier Lab" Esthetique Produku Līnija

Uzacu laminācija - fakti un mīti! Šajā video mēs nošķirsim faktus no mītiem par uzacu laminācijas procedūru. Vai patiešām uzacis kļūst biezākas un izteiksmīgākas? Vai ir jāievēro īpašas rūpes pēc laminācijas? Atklāsim patiesību un izskaidrosim, kāda ir uzacu laminācijas ietekme. Uzziniet vairāk, lai jūs varētu pieņemt informētus lēmumus par savām uzacīm!