Zīmola filozofija

Stāsts par Didier Lab sākas Parīzē. Tas ir stāsts par zīmolu, kas veltīts profesionālu produktu ražošanai ādas kopšanai un nagu dizainam, kā arī apmācībai savā akadēmijā. Zīmols, kura nosaukums Didier cēlies no latīņu vārda desiderare un nozīmē “vēlēties”, svin skaudību un apliecina tieksmi pēc iekāres. Tādējādi viņa vēlas ikvienā sievietē iedvest vēlmi parūpēties par sevi.

Didier Lab ir arī visums ar modernu un klasisku stilu, kurā dominē elegance. Mēs uzskatām, ka sievietēm nagi ir pēdējais pieskāriens pašizpausmei, stilam un ķermeņa estētikai.Didier Lab izceļas ar savu filozofiju un unikālajiem un novatoriskajiem mērķiem. Sākotnēji zīmols vēlas piedāvāt profesionālus produktus ar izcilu kvalitāti un ievērojot nagu dabisko plāksni. Tādējādi tā produktos jūs atradīsiet plašu sastāvdaļu klāstu, kas visas ir atlasītas ar vislielāko rūpību un atbilst Eiropas standartiem.

Otrkārt, zīmols vēlas dot savu ieguldījumu nagu protezēšanas tehnikas un vispārējā līmeņa uzlabošanā. Pateicoties profesionālajām zināšanām, pat vislabākās kvalitātes produktus nevar izmantot vislabākajā veidā, tāpēc tika izveidota Didier laboratorijas akadēmija. Tā piedāvā profesionālas apmācības, kas specializējas nagu kopšanā un dizainā, kas paredzētas gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Didier Lab Academy ir vieta, kur tehniķi var uzsākt savu profesionālo karjeru, iegūt izcilas teorētiskās un praktiskās zināšanas, pilnveidot kvalifikāciju un gūt labumu no pasaulē pazīstamu un ar starptautiskiem apbalvojumiem apbalvotu pasniedzēju un pasniedzēju pieredzes. .

Didier Lab vēlas ar savas akadēmijas starpniecību izveidot augsta līmeņa profesionālu tehniķu kopienu, kas seko tendencēm un tādējādi uzlabo nagu kopšanas kvalitāti. Regulāri tiek organizēti arī vairāki tehniskie semināri, kā arī divi ikgadēji semināri, lai pulcētu protezētājus jaunu tendenču prezentācijas dienā.

Didier Lab ir arī partnerības programma ar saloniem, kas vēlas integrēt zīmolu savā produktu sortimentā.
Saskaņa starp tendencēm un zinātni ir tas, kas padara Didier Lab produktus pievilcīgus, un tas pēdējos gados ir ļāvis piedāvāt arvien novatoriskākus produktus un vispilnīgāko krāsu klāstu.

Visumu un zīmola filozofiju var atrast tā izstāžu zālē, kas atrodas Parīzes 11. apgabalā.